Spausdintuvų pardavimas


Spausdintuvų populiarumas kasmet auga – šiandien šis įrenginys yra reikalingas tiek moksleiviui, tiek verslininkui, tiek menininkams bei įvairią kitą veiklą vykdantiems asmenims. Aukštos kokybės spausdintuvai puikiai atlieka savo paskirtį ir leidžia pilnavertiškai atlikti daugybė įvairių darbų. Tinkamai parinktas spausdintuvas tampa nepamainomu pagalbininku tiek namuose, tiek didžiuliame ofise.

Savo klientams siūlome platų spausdintuvų pasirinkimą. Kiekvienas ras sau tinkantį, atsižvelgiant į įvairius kriterijus.

Spausdintuvų pardavimas – HP (Hewlett-Packard Company)

hp (Hewlett-Packard Company yra viena galingiausių pasaulio informacinių technologijų korporacijų; pagrindinė veiklos sritis – monitorių, asmeninių kompiuterių, nešiojamų kompiuterių, spausdintuvų kūrimas, gaminiai puikiai vertinami daugelyje pasaulio šalių).

Spausdintuvų pardavimas – IBM (International Business Machines Corporation)

IBM (International Business Machines Corporation kompiuterių gamintoja, programinės ir techninės įrangos prekybos bendrovė).

Spausdintuvų pardavimas – xerox (Xerox Corporation)

xerox (Xerox Corporation – tarptautinė dokumentų valdymo korporacija, kuri gamina įvairius spausdintuvus, daugiafunkcines sistemas, kopijavimo aparatus ir panašaus pobūdžio gaminius).

Spausdintuvų pardavimas – Brother

Brother (pasaulinė elektronikos ir pramonės gaminių kompanija, kurianti unikalius produktusverslui ir namams).

Spausdintuvų pardavimas – Canon

Canon (daugiašalė bendrovė, pagrindinė būstinė – Tokijuje, gamina skaitmeninius fotoaparatus, skaitmeninius SLR fotoaparatus, rašalinius spausdintuvus ir profesionalius spausdintuvus verslui, mokslui ir namams).

Spausdintuvų pardavimas – Panasonic

Panasonic (veiklą vykdo nuo 1962 metų, siūlo inovatoriškus sprendimus verslui) ir kitų garsių vardų gaminiais.

Spausdintuvų pardavimas – Ricoh

Ricoh (elektronikos pramonės bendrovė, įkurta 1936 metais Tokijuje).

Visada esame pasiruošę patarti


Spausdintuvų gamintojai nuolat tobulina savo veiklos metodus bei gamybai naudojamas medžiagas, todėl reguliariai pristato naujoves rinkoje – naujus spausdintuvų modelius, dar geriau atitinkančius verslo bei namų poreikius. Į tai atsižvelgiame ir mes: nuolat atnaujiname prekių asortimentą tam, kad mūsų klientai galėtų įsigyti tik pačius geriausius produktus. Nežinote, ką pasirinkti? Kai pasirinkimas toks didelis, rasti tą vienintelį gaminį, labiausiai atitinkantį verslo, studijų ar namų poreikius, iš tiesų gali būti sunku. Vis dėlto, paieška bus gerokai sklandesnė, jei kreipsitės į mus. Esame tam, kad padėtume išsirinkti labiausiai tinkantį gaminį. Išsakykite savo poreikius, o mes – pasiūlysime labiausiai tinkančius variantus.

Spausdintuvu pardavimas