Biuro popierius


Ieškote, kur rasti kokybiško biuro popieriaus? Jo rasite pas mus. Biuro popierius, kurį siūlome savo klientams, pasižymi tik pačios geriausios savybėmis. Galime pasiūlyti ypač balto, preciziškai lygaus popieriaus. Iš jo pagaminti spaudiniai ir kopijos bus pačios geriausios kokybės. Ypatingas lygumas ir baltumas yra išgaunamas dėl specialių gamybos metu naudojamų medžiagų.

Jokiame biure nebus galima kokybiškai vykdyti pasirinktos veiklos ir tinkamai atlikti įprastų užduočių, jei iš anksto nebus įsigyta biuro popieriaus.

Didelio mąsto darbams spausdinti

Dažnos įmonės veikla yra neatsiejama nuo poreikio spausdinti didelio masto spaudinius. Jei ir jūsų įmonė yra viena iš jų, pasiūlysime įsigyti popieriaus, specialiai skirto didelės apimtiems darbams spausdinti.

Įvairus popieriaus storis

Popieriaus storis – dar vienas svarbus parametras, kuris turi įtakos galutiniam variantui. Galime pasiūlyti įvairaus storio popieriaus: vienokio storumo popieriaus prireiks, jei ruošiatės spausdinti ataskaitas, kitokio – jei reikia paruošti reklaminę brošiūrą.

Įvairūs kiekiai

Klientai savo patogumui pas mus ras įvairių pakuočių, kuriose – skirtingas popieriaus lapų skaičius. Tai ypač patogu – nepriklausomai nuo to, ar ieškote popieriaus tik savo, ar didelio biuro reikmėms, visada galėsite pasirinksite ekonomiškiausią variantą.

Nepamirškite, kad biuro popierius, atsižvelgiant į kokybę, yra skirstomas į 4 klases:

• A klasės popierius – aukščiausios kokybės popierius, tinkamas naudoti visiems kopijavimo aparatams ir spausdintuvams;
• B klasės popierius – puikiai tinka kasdieninei spaudai, kopijavimo aparatams, vienspalviam ir spalviniam spausdinimui;
• C klasės popieriaus – ypač ekonomiškas, tačiau atitinkantis visus techninius parametrus, todėl bene labiausiai paplitęs;
• D klasės popierius – žemos kokybės, dar geriau žinomas, kaip laikraštinis popierius.

Kaip pasirinkti tinkamai?


Nežinote, kaip iš visų esamų popieriaus rūšių pasirinkti tinkamiausią? Tai nuspręsti nėra sunku – atsižvelkite į tai, ką ruošiatės spausdinti. Taip pat reikėtų įvertinti ir šio ištekliaus kiek – kuo daugiau ir dažniau ruošiatės spausdinti, tuo didesnę pakuotę verta įsigyti. Popierius reikalingas ypač dideliam biurui, kuriame kasdien ruošiami šimtai kopijų? Pakuotes įsigykite dešimtimis – toks apsipirkimas padės sutaupyti laiko.

Biuro popierius