Paslaugos


Aptarnaujame įmones, dirbančias su bet kurių modelių spausdintuvais, tiekiame naujas ir pildytas spausdintuvų kasetes, rūpinamės spausdintuvų techniniu aptarnavimu. Klientui siūlome patį optimaliausią variantą, taupantį laiką ir lėšas.

Įmonės specialistai dirba tik su aukščiausios kokybės medžiagomis, todėl mūsų produkcija puikiai vertinama visoje Lietuvoje.

Mūsų atliekamos paslaugos


Nors techniniai duomenis visuomet svarbesni, ne ką mažiau reikšminga yra spausdintuvo išvaizda. Būtent todėl šiandien galite rinktis ypač puikios išvaizdos, skirtingų spalvų, įvairių formų bei dizaino, stilingus spausdintuvus. Svarbu ir tai, jog įrenginiai yra kompaktiški, todėl neužims daug vietos.

Spausdintuvas žinoma negali veikti be juose esančių spausdintuvo kasečių. Pardavinėjame įvairių modelių spausdintuvų kasetes bei atliekame jų papildymus ir atnaujinimus. Spausdintuvų kasečių pildymas per 15 minučių!

Taip pat galite pasiskaityti apie kitas mūsų paslaugas. Prekių pristatymą ir biuro popierių. Pardavinėjame kokybišką biuro popierių įvairiais kiekiais ir įvairių apimčių.

Printeka Paslaugos